OPT. Odcjepnik 1/5 1×50%-4×12.5% Click

1.250,00 kn (165,90 €)

TEČAJ: 1 EUR = 7,53450 HRK SKU: 80634D50 Kategorija:
  • Odcjepnik za distribuciju signala.
  • Valna duljina: drugi ili treći optički prozor (1310 nm, 1550 nm 0)
  • Vrsta vlakana: single mode – single mode fiber Corning SMF-28e XB
  • Clik optički konektor